Časomíra ORGSU

Do závodu smí nastoupit pouze závodníci registrovaní na oficiálních stránkách závodu, kteří mají řádně zaplacené startovné a jsou označení identifikátory závodu SC2024, tj. startovním číslem na batohu či svrchním oděvu (vždy viditelné); mají nainstalovanou a zapnutou aplikaci ORGSU Tracking se zadaným kódem závodu!

Stáhněte si apku Orgsu Tracking!

Pro android:

https://play.google.com/store/search?q=orgsu%20tracking&c=apps

Pro apple:

https://apps.apple.com/dk/app/orgsu-tracking/id1551841060?l=nb

Sledujte prosím startovní listinu závodu na https://straznicka100.cz/cz/registrace kde je aplet "živé výsledky" nebo "termínovka" Jakmile vám přidělíme startovní číslo (z bezpečnostních důvodů se tak neděje automaticky), tak ho uvidíte na startovní listině závodu a můžete ho zadat do aplikace.  Následně bude vidět vše poloha na GPS tracking https://straznicka100.cz/cz/gps-tracking

Je nutné telefon správně nastavit a otestovat, jak je uvedeno zde https://www.orgsu.com/cs/test-tracking-apky

Apku si ostrými kody přihlašte chvíli před startem, ujistěte se, že posílá polohy každých cca 30  sekund a pak telefon můžete vypnout a uložit do batohu, holderu a potom můžete bez starostí vystartovat. Do apky se tedy nezadává ani startovní, ani cílový čas. Tento je dopočítáván automaticky z GPS poloh. Určitě si předem nastavte váš telefon. Je nutné ručně nastavit, aby telefon pracoval a nabíral a odesílal polohy i tehdy, když spí v batohu. Je nutné mít zapnuté gps, data i roaming! Objem odesílaných dat je minimální řádově Kb. Bez správného nastavení váš telefon usne a váš výkon se nemusí zaznamenat! A navíc v případě, že sejdete z cesty vás hlavní časoměřič závodu nemusí vidět mimo trasu a tím pádem vás nemůže ani kontaktovat a nasměřovat na správnou cestu! 

Pozor! Počítejte s tím, že v průběhu 24h aplikace ukrajuje z baterie telefonu značnou část, takže pokud si například pustíte hudbu, nebo budete používat navigaci, počítejte radši s powerbankou! 

Testovaný telefon s baterií 3000mAh vydržel posílat data do jeho vybití  přes 34hTuristi a běžci....

Kolik dní tréninku vám ještě zbývá...

Makejte!
IT'S EASY

Těšíme se na Vás v dalším roce 2024

My už jsme se rozhodli. Jdeš do toho s námi?